Webokulu'na Hoşgeldiniz!

Biz Kimiz?

Webokulu’nun tohumları Türkiye’de yatılı bir devlet okulunda atıldı. 3 arkadaş olarak İzmir Fen Lisesi’nde tanıştık. Her yıl milyonlarca öğrencinin hazırlandığı üniversiteye giriş sınavına bu lisede hazırlandık ve birlikte Boğaziçi Üniversitesi’ni kazandık.

Türkiye’nin her yerinden ve her kesiminden öğrencinin olduğu bu küçük okulda kaliteli eğitimin aslında herkesin hayatını nasıl değiştirebileceğini görmek bizi Webokulu’u kurmak için bir araya getirdi. Lise ve üniversite arkadaşlarımız ve birçok eğitim sevdalısı ekip arkadaşımız bu değişim serüveninde bize katıldı.

Biz inanıyoruz ki kaliteli eğitimin Anadolu’da küçük bir okulda yarattığı değişim teknolojiyle milyonlara ulaştırılabilir ve bu değişime tüm dünyanın ihtiyacı var. 2018’de Silikon Vadisi’nin önde gelen yatırımcıları bu hayalimizi paylaştı. Şimdi ise Kunduz her yıl daha fazla ülkede öğrencilerin sorularını cevaplayarak büyümeye devam ediyor.

Webokulu Neye İnanıyor?

Sorusu olan bir öğrenci yeni bir şeyler öğrenmeye o an hazırdır. Öğrenci sorusunu çekinmeden sorabilmeli ve merakı o anda öğrenmeye dönüşmelidir. Çünkü her soruyla yeni bir öğrenme serüveni başlar.

Eğitim kaynakları öğrencinin her an yanı başında olmalıdır. İstanbul veya Van’da; gece saat 2’de veya pazar günü 5’te fark etmeksizin… Öğrenciler her an öğrenebilmelidir.

Eğitim için bütçe bir engel olmamalıdır. Özel ders kalitesinde desteğe her öğrenci bütçe ayırabilmelidir. Çünkü her öğrenci hayal edebilmeyi ve hayallerinin peşinden koşmayı hakediyor.

course_image

Certifications

Google Certified
Microsoft Certified
Apple Certified