Neden! Webokulu.net

Web Okulu, dijitalleşen çağda tüm öğrenci ve öğrenmek isteyenlere zaman mekan fark etmeksizin sunulan müthiş bir eğitim fırsatıdır.

Eğitimde önemli olan öğrencilerin ne öğrenmek istediğini bilmeleri ve sürekli çalışmalarıdır.

Nitelikli eğitmen kadromuzla tüm öğrenmek isteyenlere eğitim vermek için inançla çalışıyoruz.

Online ve videolu eğitim çalışan, okulda olup zamanı kısıtlı olanlar için istediği herhangi bir saatte eğitim alabileceği bir uygulamadır.

Bilgisayarınız karşınızda eğitmeninizin dosya ve dokümanlarıyla birlikte güçlü anlatımıyla dersi dinlemiş olursunuz.

Sorularınızı iletebilirsiniz. Ücretli eğitimleri satın aldığınız an eğitimlere ömür boyu erişim ve danışma hakkı kazanırsınız. Kursta okulda dershanede aldığınız eğitimden farkı yoktur online eğitimin aksine yararı vardır zamanı siz belirlersiniz bulunduğunuz her yerden katılırsınız evinizde tatilde kütüphanede…

Bunun yanı sıra Web Okul öğrenciler için ücretsiz bir hizmeti hayata geçirmiştir. Ücretsiz nitelikli birçok eğitim, sınav ve e-sertifika alma imkanı. Tüm deneme sınavlarını sitemizde ücretsiz olarak bulabilirsiniz. Sınavların sonunda e-sertifika ya hak kazanırsınız. Sertifika kodunu cv nize ekler kariyerinizde ilerlersiniz. Ne kadar çok yetenek belge o kadar işe alınma şansınız yüksek demektir. Ücretsiz eğitimlere katılıp izlediğinizde de sertifika alırsınız. Öğrencilerimizin yapması gereken sitemize girip kaydol kısmından öğrenci kaydı yapıp istediği eğitimi sepete ekle demesidir ve artık dilediğiniz eğitimi alıp keyifle ders dinleyebilirsiniz.

Eğitmenlerimizin online ders verebilmesi için microsoft teams webokulu sanal sınıf uygulamasına katılması gerekilidir. programını kurması gerekir. Kurulumu sitemizde ücretsiz video eğitimlerde mevcut. Videolu ders vermek isteyen eğitmenlerimiz ekran kaydetme programlarından herhangi biri ile dersi kaydedip video eğitim ekle den ekleyebilir.

Bunların dışında herhangi bir sorunuz görüş ve öneriniz olursa bizlere mutlaka danışın. Webokulu olarak her zaman sizlerin yanındayız.

*Gelişim Dolu Başarılı Günler Dileriz.*

“Çevrendeki Duvarlar Gerçek Değil Onları Aşabilirsin.”